با دورۀ خودشناسی و موفقیت نامحدود، به راحتی اهداف و آرزوهای خود را بدست بیار و سریع و گام به گام به موفقیت برس.

 

تمرین موفقیت و ثروت

تمرین موفقیت و ثروت

چکیده :

تمرین موفقیت و ثروت

تحقق هدف و رسیدن به آن در صورتی میسر خواهد بود که برای آن اقدامی بکنی تا به هدفت برسی.

تمرین موفقیت و ثروت

 

امیدوارانه و واقعاً به دنبال هدفت باش! به زودی به آن خواهی رسید.

 

تمرین موفقیت و ثروت!

 

برای اینکه به اهداف و آرزوهایی که داری برسی باید اقدامات لازم را انجام بدی و باید ایمان داشته باشی که این اقدامات تو در راستای رسیدن به اهداف توست.

 

****** خیلی مهمه که:

 

* هدف داشته باشی

 

* تکنیک های رسیدن به هدفت رو بلد باشی

 

* از آن تکنیک ها استفاده بکنی

 

* و باز هم از آنها استفاده بکنی تا به هدفت برسی

 

این تکنیک ها همان تکنیک هایی هستند که قبلاً توسط افراد موفق استفاده شده اند.

 

موفقیت و ثروت یک مهارت ذهنیه و تو خیلی راحت می تونی با تغییر و تنظیم افکار و باورهات به راحتی به هدفی که داری برسی. پس شروع کن و افکار و باورهات رو در جهت اهدافت تنظیم کن و اقدام کن و به ایده هایی که در راه رسیدن به اهدافت بهت الهام شده عمل کن و به سمت هدفت برو......

 

فکر ثروتمند و موفقی داشته باش

 

تو باید برای رسیدن به ثروت و موفقیت به فراوانی و نعمت ایمان داشته باشی، ثروت و نعمتی که همه جهان را فرا گرفته و همه می توانند از آن استفاده کنند و آرزوهاشون رو برآورده کنند را قبول داشته باشی.

 

ایمان داشته باش که جهان مملو از نعمت و فراوانی و ثروته، و هر کسی به اندازۀ آرزوها و اهداف و اقداماتش و به اندازۀ ایمانش به آن خواهد رسید. و این یقین و باور قلبی تو همه اهدافت را محقق خواهد ساخت.

 

برای شروع به نعمت های زیادی که الان داری فکر کن و شکرگزاری کن جوری که ذهنت درگیر نعمت و فراوانی هایی که داری بشه و خوشحال بشی.

 

 

اگر می گویی که نعمت و فراوانی و ثروتی نداری کافیه به این سوال جواب بدی که: 

 

اگر چه چیزهایی از تو گرفته بشه وضعیت از اینی که هست خیلی بدتر خواهد شد؟ 

 

آنگاه خواهی فهمید که چه نعمتهای بی نظیری و چه ثروتهایی داری که باید شکرگزار آنها باشی و بخاطر آنها همیشه شاد باشی و در این صورت است که با قدردانی و شکر گزاری نعمتهای تو بیشتر و بیشتر خواهد شد.

 

شکرگزار نعمتهایی که الان داری باش.... مثل بینایی، شنوایی، سلامتی، آرامش، امنیت، جسم و روح سالم و................

 

شکرگزاری خودش یک آهن ربای بسیار قدرتمند جذب کننده ثروت و فراوانی و نعمته و باعث می شه قدر نعمتهایی که داری را بدانی. و از آنها لذت ببری و به سمت اهدافت حرکت کنی.

 

نعمتهایی که در زندگیت هست را بنویس و برای هر کدام که می نویسی قلباً شکر گزار باش و احساس کن اگر نداشتی چقدر می توانست بد باشد و سپاسگزار آنها باش، و شکر گزاری کن. هر چقدر می تونی شکر گزار داشته هایت باش. بدان همین کار ساده ای که انجام میدی اگر از صمیم قلب باشه، چطور زندگیت رو مثبت می کنه و تو را به آهنربای قدرتمند جذب نعمتهای بیشتر می کنه.

 

یکبار بنشین و اهدافی که داری را یادداشت کن و هر چقدر می توانی با جزئیات بیشتری آنها را یادداشت کن و خودت را در شرایطی ببین که به آنها رسیده ای و لحظۀ رسیدن به هدفت رو تصویر سازی کن و شبها قبل از خواب و صبح ها به محض بیدار شدن به آن تصویر ذهنی از اهدافی که داری فکر کن و اونها رو تجسم کن.

تمرکز قبل از خواب / تمرکز هدفمند

 

شبها نیم ساعت قبل از خواب، چشمهات رو ببند و به آرزوهایی که داری فکر کن، فکر کن اگر فردا به آرزویی قرار باشه برسی اون آرزو دوست داری چی باشه؟ به اون آرزو فکر کن و خودت رو در لحظه رسیدن به آرزوت فکر کن، هر چه می تونی این کار را با احساس تر انجام بده.

 

صبح ها به محض بیدار شدن بهترین موقع است که به اهداف و آرزوهایی که داری فکر کنی و خودت رو در لحظه رسیدن به آرزویت تجسم کن.

 

اگر آماده دریافت انرژی مثبت باشی و به اهدافت فکر کنی هدفت سریع جذبت می شه

انرژی جذب / آمادگی دریافت انرژی

وقتی تو روی هدفت تمرکز می کنی و خودت رو در موقعیتی می بینی که به هدفت رسیدی و حسش می کنی. و در طول روز هر کاری که می تونی برای رسیدن به هدفت انجام می دی، فکر و جسمت رو در مسیر هدفت قرار دادی. و به آن عمل می کنی. با فکرت هدف رو به سمت خودت جذب می کنی و به سمت اون حرکت می کنی، پس هر چه زودتر به اون می رسی.

 

نیمه پر لیوان را ببین

مثبت نگری / نیمه پر لیوان را ببین

 

وقتی در جاده ای با سرعت زیاد در حال حرکت با خودرو هستی به مسیری که باید بروی تمرکز می کنی نه به چاله های مسیر و تمرکزت رو گذاشتی روی مسیر نه روی دست اندازها، اگر روی چاله ها تمرکز کنی روی چاله ها خواهی رفت.

 

سعی کن با تمرکز و توجه همیشگی به نکات مثبت، خودت رو در تمام ابعاد به اون مسیر حرکت بدی و به اهدافی که داری فکر کنی و خودت رو در موقعیتی ببینی و تجسم کنی که دوست داری. 

دوست من

 

 

کودکی که بستنی می خواد به بستنی فکر می کنه و هر طور شده اون رو به دست می آره در سوپر مارکت و بستنی فروشیها بستنی فراوانه، ولی شاید کودک این را هم نمی دونه ولی فقط دنبال هدفشه و به هدفش فکر می کنه.... نه به نرسیدن به هدف و نه به چیز دیگر. فقط و فقط به بستنی فکر می کنه و لحظۀ رسیدن به بستنی را در ذهنش داره. و بالاخره به اون هم می رسه.

 

اگر با تمام وجودت دنبال خواسته ات باشی یعنی واقعاً اونو می خواهی و کسی نمی تونه جلوی تو رو بگیره و حتماً به هدفت می رسی. در هر موقعیتی که هستی واقعاً دنبال هدفت باش...

 

برای تهیه این محصول ارزشمند با تخفیف ویژه 40% به مدت محدود می تونید از کد تخفیف focus استفاده کنید. و این کد تخفیف را در هنگام خرید در قسمت مربوطه وارد کنید تا این محصول ارزشمند را با تخفیف ویژه تهیه کنید.

گارانتی 100% / بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

گارانتی 100% و بی قید و شرط محصول

 

برای شروع کار جای هیچ گونه تردیدی نیست شما می توانید محصول را تهیه کنید و در صورت عدم رضایت بدون قید و شرط هزینه شما عودت داده می شه.

 

فرصتی مهیاست که کارتون رو شروع کنید و قدم در راهی بگذارید که موفقیت شما را در پیش رو داره و فکر هیچ چیزی را نکنید 

 

پس همین الان کار خودتون رو شروع کنید.

 

در صورت عدم رضایت از این محصول کافیست یک ایمیل به قسمت پشتیبانی سایت ارسال کنید یا یک تیکت به بخش پشتیبانی بزنید تا وجه پرداختی شما بصورت کامل عودت گردد.

 

دوست عزیز موقعیتی استثنایی است تا بتونی کار خودت رو با خیال راحت شروع کنی و قدم در راه موفقیت بگذاری

 

پس همین الان این فایل ارزشمند را تهیه و از آن استفاده کن تا بتونی به آرزوهایی که داری جامه عمل بپوشانی.

 

دوستدار موفقیت شما حسن احمدنژاد

خرید محصول تمرین موفقیت و ثروت

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

  • 26 آبان 1396
  • 1033
  • 0

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

می خواهم از فایلهای آموزشی 100% رایگان استفاده کنم.

logo-samandehi