شبکه های اجتماعی

aparat

17 تمرین موفقیت و ثروت

  • 26 آبان 1396
  • 601
  • 0

17 تمرین موفقیت و ثروت

واقعاً به دنبال هدفت باش!

تمرین موفقیت و ثروت!

انسان به صورت ذاتی دنبال موفقیت، آرامش و ثروته، و همیشه اهدافی داره که می خواد بوسیله اونها به موفقیت و ثروتی که آرزوشو داره برسه. ولی این کار سخته، و هر کسی نمی تونه به اون اهداف برسه، زیرا اکثر افراد برنامه ای برای موفقیت و ثروت خودشون ندارند و فقط در ذهنشون می خوان به موفقیت و ثروت برسند!

خوشبختانه موفقیت و ثروت یک مهارت ذهنیه و تو خیلی راحت می تونی با تغییر و تنظیم افکار و باورهات می تونی به راحتی به موفقیت و ثروتی که آرزوشو داری برسی. پس اقدام کن و به سمت هدفت برو......

 

فکر ثروتمند و موفقی داشته باش

فکر ثروت و فراوانی و احساس ثروتمند بودن و قبول داشتن فراوانی، یک باور ذهنیه، که مهمترین اصل اون اینه: امکان پذیره هر کسی ثروتمند و موفق باشه و بلکه حتمی است و جهان پر از ثروت و نعمته و رسیدن به موفقیت یک اصل بدیهی است، و در جهان هر چه بخواهی به وفور هست.... و هر کس هر چه بخواهد می تواند به دست آورد..... همه چیز و همه می توانند به خواسته هاشون برسند.... تو باید به اینها باور داشته باشی و همیشه با خودت تکرار کنی.... تا ایمان قلبی تو بشه.

برای شروع به نعمت های زیادی که الان داری فکر کن و شکرگزاری کن جوری که ذهنت درگیر بشه و خوشحال بشی

شکرگزار نعمتهایی که الان داری باش.... مثل بینایی، شنوایی، و ... این یک آهن ربای جذب کننده نعمته و باعث می شه قدر نعمتهایی که داری را بدانی. سعی کن نعمتهایی که در زندگیت وجود داره را بنویسی و برای هر کدام که می نویسی قلباً شکر گزار باش، و شکر گزاری کن. هر چقدر می تونی شکر گزار داشته هایت باش. بدان همین کار ساده ای که انجام میدی اگر از صمیم قلب باشه، چطور زندگیت رو مثبت می کنه و تو را به آهنربای جذب نعمتهای بیشتر می کنه.

شبها قبل از خواب و صبح ها به محض بیدار شدن به اهدافی که داری فکر کن و اونها رو تجسم کن

تمرکز قبل از خواب / تمرکز هدفمند

شبها نیم ساعت قبل از خواب، چشمهات رو ببند و به آرزوهایی که داری فکر کن، فکر کن اگر فردا به آرزویی قرار باشه برسی اون آرزو دوست داری چی باشه؟ به اون آرزو فکر کن و خودت رو در اون موقعیت ببین که به آرزوت رسیدی هر چه می تونی این کار را دقیقتر انجام بده.

صبح ها به محض بیدار شدن، چون خواب خوب و کافی داشته ای، فکر و ذهنت آماده است که روز خوبی را شروع بکند. صبح بهترین موقع است که به اهداف و آرزوهایی که داری فکر کنی و به بهترین چیزی که می خواهی برسی فکر کن و خودت رو ببین که به هدفت رسیدی.

 

اگر آماده دریافت انرژی مثبت باشی و به اهدافت فکر کنی هدفت سریع جذبت می شه

انرژی جذب / آمادگی دریافت انرژی

انسان موجود چند وجهی و چند بُعدیه. وقتی تو به هدفی که داری به صورت خوش بینانه نگاه می کنی و روی هدفت تمرکز می کنی و خودت رو در موقعیتی می بینی که به هدفت رسیدی و حسش می کنی. و در طول روز هر که کاری می تونی برای رسیدن به موفقیت و ثروت و هر هدفی که داری انجام می دی یعنی فکر و جسمت رو در مسیر هدفت قرار دادی. با فکرت هدف رو به سمت خودت می کشی و با جسمت به سمت اون حرکت می کنی، پس هر چه زودتر به اون می رسی.

نیمه پر لیوان را ببین

مثبت نگری / نیمه پر لیوان را ببین

تمرکز و توجه به نیمه پر لیوان یعنی اینکه تو می دونی که نیمه لیوان خالیه ولی بهش توجه نمی کنی و تمرکزت رو به نیمه پر لیوان متمرکز می کنی، این نکته ایه که خیلی ها نمی دونن و نمی تونن روی مثبت های زندگی و آینده شون متمرکز بشن، و همیشه به ناخواسته ها فکر می کنن و روی شکست ها متمرکز می شن برای همین همیشه شکست را می بینن و شکست می خورند.

سعی کن با تمرکز و توجه همیشگی در پس زمینه ذهنت به نکات مثبت و اهدافی که داری فکر کنی و خودت رو در موقعیتی ببینی و تجسم کنی که دوست داری بهش برسی. اینطوری هدفت رو با ذهنت به سمت خودت جذب می کنی.

دوست من

کودکی که بستنی می خواد به بستنی فکر می کنه و هر طور شده اون رو به دست می آره در سوپر مارکت و بستنی فروشیها بستنی فراوانه، ولی شاید کودک این را هم نمی دونه ولی فقط دنبال هدفشه و به هدفش فکر می کنه.... نه به نرسیدن به هدف و نه به چیز دیگر.

اگر با تمام وجودت دنبال خواسته ات باشی یعنی واقعاً اونو می خواهی و کسی نمی تونه جلوی تو رو بگیره و حتماً به هدفت می رسی. در هر موقعیتی که هستی دنبال هدفت باش...

برای تهیه این محصول ارزشمند با تخفیف ویژه 40% به مناسبت میلاد حضرت محمد (ص) و میلاد حضرت امام جعفر صادق (ع) می تونید از کد تخفیف miladenoor استفاده کنید. و این کد تخفیف را در هنگام خرید در قسمت مربوطه وارد کنید تا این محصول ارزشمند را به قیمت 11940 تومان خریداری کنید.

گارانتی 100% / بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

گارانتی 100% و بی قید و شرط محصول

برای شروع کار جای هیچ گونه تردیدی نیست شما می توانید محصول را تهیه کنید و در صورت عدم رضایت بدون قید و شرط هزینه شما عودت داده می شه.

فرصتی مهیاست که کارتون رو شروع کنید و قدم در راهی بگذارید که موفقیت شما را در پیش رو داره و فکر هیچ چیزی را نکنید 

پس همین الان کار خودتون رو شروع کنید.

در صورت عدم رضایت از کتاب کافیست یک ایمیل به قسمت پشتیبانی سایت ارسال کنید یا یک تیکت به بخش پشتیبانی بزنید تا وجه پرداختی شما بصورت کامل عودت گردد.

دوست عزیز فرصتی مهیا شده تا بتونی کار خودت رو شروع کنی و قدم در راه موفقیت بگذاری پس دو دلی را کنار بگذار و همین الان این فایل ارزشمند را تهیه و از آن استفاده بکن تا بتونی به آرزوهایی که داری جامه عمل بپوشانی.

 

موفق باشی دوست من

دوستدار شما حسن احمدنژاد

 

خرید محصول 17 تمرین موفقیت و ثروت

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

17 تمرین موفقیت و ثروت

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi