شبکه های اجتماعی

aparat

مشاوره اختصاصی با استاد حسن احمدنژاد

  • 18 اسفند 1396
  • 250
  • 0

مشاوره اختصاصی با استاد حسن احمدنژاد 

برای تعیین زمان مشاوره روزهای هفته با شماره 09138822811 هماهنگ شوید.

بعد از تعیین زمان مشاوره حداقل چهار سوال در مورد موضوعی که می خواهید مشاوره بگیرید را به تلگرام پشتیبانی 09138822811 ارسال کنید. 

در زمان مشاوره حتما قلم و کاغذ همراه داشته باشید و موارد مهم را یادداشت کنید.

در صورت امکان فایل مشاوره را رکورد کرده و بارها به آن گوش دهید. 

توجه داشته باشید مشاوره برای شرایط شما انجام شده و قابل تعمیم به دیگران نمی باشد و هر فردی جهت استفاده بهینه از مشاوره بصورت اختصاصی مشاوره نماید.

بعد از مشاوره و مخصوصاً وقتی از مشاوره نتیجه گرفتید می توانید نظر خود را در زیر همین صفحه با دیگر اعضای خانواده خود در گروه تحقیقاتی احمدنژاد در میان بگذارید.

می توانید نظر خود در مورد مشاوره ای که دریافت کردید و نتایجی که از مشاوره و انجام به تمرینات آن به دست آوردید را برای ما به صورت فایل تصویری و صوتی و متنی از طریق تلگرام و یا به آدرس ایمیل info@ahmadnezhad.com هم ارسال کنید با این کار شما کمک می کنید تا با رشد فکری مشاوره گیرندگان و آگاهی همگان از نحوه مشاوره و نحوه بکار گیری و آموزش همدیگر باعث بهبود خدمات مشاوره گردید. برای این کار نظر صادقانه بسیار مهم می باشد.

مشاوره با یک مشاور عالی میتونه حالتون رو خیلی بهتر بکنه، و با عمل به تمرینات و توجه به نکات مهم مشاوره می تونه شما را به خواسته هاتون برسونه.

ایمان دارم که یک مشاوره خوب می تونه خیلی کارگشا باشد و قطعاً چندین جلسه مشاوره و یادداشت و نوت برداری و عمل به نکات مهم می تونه کمک مهمی باشه و چون دقیقاً بر نکاتی تأکید می شه که نیاز هست و بسیار مهم می باشد قطعاً عمل به نکات مهم و اجرای درست موارد ذکر شده در مذاکره می تونه کمک بزرگی بهتون باشه.

مکان مشاوره باید خلوت و آروم باشه تا بتونید از  مشاوره بطور کامل استفاده بکنید.

اهمیت و ارزش قائل شدن به زمان مشاوره و دقت در نکات مطرح شده می تواند خیلی برای شما مشکل گشا باشه و نتیجه بخش باشه، پس سعی کنید بهترین و بیشترین استفاده را از مشاوره بکنید.

اگر بزرگ بیاندیشید و دنبال هدف بزرگی باشید و بخواهید در سریعترین زمان ممکن به هدفتون برسید و مسائل و مشکلات را راحت حل کنید به یک مشاوره عالی نیاز دارید.

افرادی که مشاوره می گیرند فقط نمی خواهند فقط به هدفی که می خواهند برسند بلکه آنها می خواهند هم زودتر و هم دقیقتر و هم راحت تر به هدفشان برسند.

آنها به هدف و برنامه خود و به عمر و زندگی شان اهمیت بیشتری قائل هستند چون دنبال اهدافشان هستند و هدف گذاری ودنبال هدف بودن نیازمند حل مسائلی است که گاها از عهده فرد خارج می باشد و با یک مشاوره می توانید نظر اهل فن را بگیرید و با مشاوره درست می توانید خیلی سریعتر و راحت تر مشکل خود را حل کنید.

اگر پروژه  و برنامه ای دارید مشاوره در زمانی که به مشکلی برخورد کردید می تواند بسیار کارگشا باشد. و اگر از اول یک مشاور پیش خود داشته باشید خیلی می تونه کمک کننده باشه که به راحتی روند کار انجام بشه به شرطی که مشاور شما اهل فن باشه و در آن رشته تخصص و تجربه کافی داشته باشه.

در مشاوره نکات مهم و ضروری و راهکارهای عملی گفته می شود.

در مشاوره تمرکز بر حل مشکل و ارائه راهکار از جانب فردی کاردان و استاد ارائه می شود پس می تواند بسیار مفید باشد و حتی افق دید تازه ای را در پیش روی شما قرار دهد

مشاوره خوب میتونه از سردرگمی های شما کاسته و آرامش و ایمان را برای شما به ارمغان بیاورد.

خرید محصول مشاوره اختصاصی با استاد حسن احمدنژاد

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

مشاوره اختصاصی با استاد حسن احمدنژاد

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi