شبکه های اجتماعی

aparat

مشاوره اختصاصی با استاد حسن احمدنژاد

  • 18 اسفند 1396
  • 183
  • 0

مشاوره اختصاصی با استاد حسن احمدنژاد 

برای تعیین زمان مشاوره روزهای هفته با شماره 0913882811 از طریق پیامک یا تماس یا تلگرام هماهنگی انجام شود.

برای مشاوره برای کاهش هزینه تلفن مخصوصاً از برای دوستان خارج از ایران از برنامه های تماس رایگان، مثل imo massenger می توانید استفاده کنید.

بعد از تعیین زمان مشاوره حدوداً سه  یا چهار سوالی که در آن مورد می خواهید مشاوره بگیری را به تلگرام پشتیبانی ارسال کنید تا برای مشاوره آمادگی لازم صورت گیرد. و زمان مشاوره مفیدتر باشد.

در زمان مشاوره حتما قلم و کاغذ همراه داشته باشید و موارد مهم را یادداشت برداری کنید.

در زمان مشاوره در صورت امکان فایل مشاوره را رکورد کرده و بارها به آن گوش دهید.

اگر بخواهید در مسئله ای که می خواهید از آن مشاوره بگیرید بعد از اولین مشاوره می توانید به مشاوره امتیاز دهید و نظر خود را با ارسال عدد از 0 تا 100 برای ما از طریق تلگرام ارسال کنید. برای این کار بنویسید که امتیاز مشاوره ای که می دهید چند است.

برای اینکه دوستان تان و دیگران از مشاوره شما نظر سنجی بکنند می توانید نظر خود را از مشاوره به صورت فایل تصویری و صوتی و متنی برای ما ارسال کنید تا در صفحه تستیمونیال قرار گیرد تا دیگران هم که می خواهند مشاوره بگیرند نظر شما از مشاوره را بدانند و راحت تر بتوانند تصمیم بگیرند.

اگر نظر یا انتقاد و پیشنهادی دارید خوشحال می شویم که برای ما ارسال کنید در تلگرام بصورت فایل متنی و صوتی و تصویری ارسال کنید و یا به آدرس ایمیل info@ahmadnezhad.com ارسال کنید.

ارسال نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما در مورد مشاوره و یا قسمتهای مختلف سایت می تونه به دیگر افراد خیلی کمک کنه و نظر شما را بدانند و نظرات سازنده شما می تونه به ما در جهت انجام مشاوره بهتر یاری گر باشه.

از اینکه با ما همراه هستید بسیار خرسندیم.

امیدواریم بتوانیم به خواسته های خودتون از مشاوره گرفته باشید و بتوانیم کمکی هر چند کوچک در این راه کرده باشیم.

مشاوره هم مثل دیگر مراحل زندگی می تواند خیلی کارگشا باشد و قطعاً چندین جلسه مشاوره و یادداشت و نوت برداری و انجام به نکات مهمی که یادداشت برداری شده و یا رکورد شده می تونه خیلی راه گشا باشه و چون دقیقاً بر نکاتی تأکید می شه که نیاز هست و بسیار مهم می باشد قطعاً انجام آن کارها و اجرای درست موارد ذکر شده در مذاکره در نکات مورد نظر شما و شغل و مسئله ای که داشتید می تونه کمک بزرگی بهتون باشه و گره ای را که فکر می کردید هست را باز کنه.

در زمان مشاوره در جای خلوت و آرامی باشید و از  مشاوره با آرامش کامل و با دقت کامل استفاده بکنید.

اهمیت و ارزش قائل شدن به زمان مشاوره و دقت در نکات مطرح شده و تذکر داده شده می تواند خیلی برای کسب و کار و مسئله شما مشکل گشا باشه پس سعی کنید بهترین و بیشترین استفاده را از مشاوره بکنید.

اگر بزرگ بیاندیشید و دنبال هدفی باشید و مسائل و مشکلاتی که براتون پیش بیاد را با مذاکره برطرف کنید خیلی سریعتر می توانید مسائل را حل کنید و خیلی راحت تر به سمت تکامل گام بردارید.

افرادی که مشاوره می گیرند به هدف و برنامه خود و به عمر و زندگی شان اهمیت بیشتری می دهند چون دنبال اهدافشان هستند و هدف گذاری ودنبال هدف بودن نیازمند حل مسائلی است که گاها از عهده فرد خارج می باشد و با یک مشاوره می توانید نظر اهل فن را بگیرید و با مشاوره درست می توانید خیلی سریعتر مشکل خود را حل کنید.

اگر پروژه و برنامه ای دارید مشاوره در زمانی که به مشکلی برخورد کردید می تواند بسیار کارگشا باشد.

در مشاوره نکات مهم و ضروری و راهکارهای عملی گفته می شود.

در مشاوره تمرکز بر حل مشکل و ارائه راهکار از جانب فردی کاردان و استاد ارائه می شود پس می تواند بسیار مفید و گاها افق دید تازه ای را در پیش روی شما قرار دهد

امیدوارم زمان مشاوره یکی از زمانهای به یادماندنی براتون بوده باشه.

خرید محصول مشاوره اختصاصی با استاد حسن احمدنژاد

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

مشاوره اختصاصی با استاد حسن احمدنژاد

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi