با تهیۀ دورۀ خودشناسی و موفقیت نامحدود با  40% تخفیف ویژه برای مدت محدود زندگی ایده آل خود را بسازید.

راز ثروت

راز ثروت

چکیده :

راز ثروت

فقط کافیه که یکبار ضمیر ناخودآگاهت رو روی مدار ثروت برنامه ریزی بکنی و به راحتی به سمت ثروت حرکت بکنی. 

راز ثروت

آشنایی با راز ثروت نامحدود

انسان به صورت ذاتی دنبال موفقیت، آرامش و ثروته، و همیشه اهدافی داره که می خواد بوسیله اونها به موفقیت و ثروتی که آرزوشو داره برسه. ولی هر کسی نمی تونه به اون اهداف برسه، زیرا اکثر افراد برنامه ای برای موفقیت و ثروت خودشون ندارند و فقط در ذهنشون می خوان به موفقیت و ثروت برسند!

اما خبر خوب اینه که، تو دوست خوبم هم می تونی به راحتی و با استفاده از تکنیک هایی که هست، مثل هزاران نفر که از این تکنیک ها استفاده کرده اند و موفق شده اند از این تکنیک ها استفاده کرده و به موفقیتهای چشمگیری برسی، به حالتی ذهنی برسی که ناخوآگاه بتونی ثروت آفرینی بکنی و ضمیر ناخودآگاه خودت رو آگاهانه و مجدداً طوری برنامه ریزی بکنی که تو را به راحتی به ثروت برسونه و راز ثروت نامحدود را به کار بگیره و این حالت ذهنی را برای رسیدن به اهدافت تکرار و تکرار کنه و همیشه هم نتایج فوق العاده ای بگیره.

با رسیدن به این ذهنیت می تونی در هر کاری که اراده بکنی موفق بشی. راز دستیابی به ثروت نامحدود اینه که بعضی از افراد این برنامه ریزی را یاد گرفته اند و انجام داده اند و به راحتی به ثروت نامحدود می رسند و خیلی ها هنوز از این راز مهم خبر ندارند و یا حوصله نمی کنند آن را یاد بگیرند و یک عمر در فقر و بدبختی زندگی می کنند. و در زندگی فقط دست و پا می زنند ولی به جایی نمی رسند.

خوشبختانه موفقیت و ثروت یک مهارت ذهنیه و تو خیلی راحت می تونی با تغییر و تنظیم افکار و باورهات می تونی به موفقیت و ثروتی که آرزوشو داری برسی. پس همین الان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خودت رو شروع کن و به باور ذهنی برس که در هر کاری و هر زمان بتونی دست به خاکستر بزنی و طلا بشه ......

برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه زمان زیادی از تو نخواهد گرفت ولی برای همیشه عمر به بهترین روش تو را به اهدافت خواهد رساند. 

و فکر ثروتمند و موفقی خواهی داشت و ثروتمند و موفق خواهی بود به همین سادگی

با تکنیک ها و فرمولهای برنامه ریزی ذهن آشنا شو و آنها را تمرین و تمرین و تمرین کن تا ناخودآگاه آنگونه رفتار کنی و با استفاده از این روش ذهنیت ثروتمندی برای خودت می سازی و هر لحظه برای خودت ثروت می سازی، تکنیک های ذهن را یاد بگیر و از ذهنت به بهترین وجه ممکن استفاده کن. این یک فرصت عالیه که بتونی ذهنی بسازی که میلیاردها دلار برای تو سودآوری داشته باشه.

همین الان از این فرصت استثنایی استفاده کن و زندگی ات را در تمام ابعاد ثروت و معنویت و سلامت و روابط عالی کن. با تکنیک هایی که یاد می گیری می تونی به تمام خواسته هات برسی. 

تنها کاری که لازمه انجام بدی اینه که این تکنیک ها را یاد بگیری و آنقدر آنها را تکرار و تمرین کنی که ناخود آگاه آنها را به کار بگیری، همین.

هر وقت می تونی کاری برای ذهنت بکنی حتماً این کار را انجام بده چون آموزش تکنیک ها و سرمایه گذاری روی خودت بهترین سرمایه گذاری است.

پس از آموزش غافل نشو و هر چه می تونی به ذهن خودت بها بده. این قدرتمند ترین چیزیست که در اختیار توست و چون تو اشرف مخلوقاتی و قدرتمندترین ابزارت ذهن توست پس هر چه می تونی در مورد آموزش ذهنی خودت کوشش کن.

وقتی تو تکنیکی را یاد بگیری که در تمام مراحل و در تمام جهات کمکت بکنه این تکنیک خیلی ارزشمنده و این یادگیری فوق العاده است.

افکاری را برنامه ریزی کن که برای همیشه بتونه بطور اتوماتیک برات کار بکنه و بدون اینکه تو تلاش خاصی بکنی همیشه بهت کمک کنه و بهترین راه حل ها را بهت نشون بده و بهترین و قدرتمندترین ابزار را همیشه داشته باشی و بتونی به راحتی تمام مسائل و مشکلاتی که در زندگی برات پیش میاد را حل کنی و وقتی این راه را یاد گرفتی دیگه بصورت ناخودآگاه و به صورت کاملاً خودکار کارهات درست انجام می شه و ذهنت همیشه بهت کمک می کنه بهترین راه را انتخاب کنی.

هر چه می تونی از ابزارهایی که در این دنیا هست استفاده بکن و ذهنیت ثروتمندان و قدرتمندان را برای استفاده در طول زندگی یاد بگیر و نهایت سعی خودت رو بکن که ضمیر ناخودآگاه خودت رو به بهترین وجه ممکن به کار بگیری و برنامه ریزی کنی و با یک برنامه ریزی درست برای همیشه از قدرت آن استفاده کن و لذت موفقیت و ثروت را احساس کن. هر چقدر این برنامه ریزی را بهتر و بیشتر انجام بدی نتیجه ای که می گیری بسیار قدرتمندتر و بهتر خواهد بود. 

پس تمام تلاش خودت رو بکن تا بتونی بهترین کاری را که می تونی برای ذهنیتت انجام بدی و در این زمینه اصلاً زمان را به تعویق نیانداز. فرق انسانهایی که منتظر هستند تا هر چه پیش آید خوش آید و انسانهایی که برنامه ریزی دارند و می دانند دارند چیکار می کنند این است که آدمهای گروه دوم همیشه بهترین انتخابها را انجام می دهند چون اینها تصمیمهای درست را می گیرند و کنترل زندگی خود را خودشون در دست دارند و هر چه می خواهند را خلق می کنند و به دست می آورند و از ان استفاده می کنند.

فردی که می داند چه می خواهد و می داند چگونه آنرا به دست آورد در زندگی همیشه موفق است. پشت سر هم آرزو می کند و به وجود می آورد. 

پس ذهن خودت رو برنامه ریزی بکن که ثروت و خوشبختی را برایت به ارمغان بیاورد.

فقط کافیه که یکبار این ضمیر ناخودآگاهت رو برنامه ریزی بکنی و تا آخر عمر از ان استفاده بکنی

اگر می خواهی خیلی از تایپ استفاده بکنی؟ یکبار تایپ را به صورت اصولی یاد بگیر و تمرین کن تا ناخودآگاه بتونی اصولی تایپ کنی اینطوری سرعت تایپت خیلی بیشتر خواهد بود و تمرکز و دقتت خیلی بیشتر می شود و در زمان و هزینه ات صرفه جویی می شود و این عالی است.

حتماً کارهایی را که قراره زیاد انجام بدی یکبار بصورت اصولی یاد بگیری و بعد همیشه طبق اصول ان کار را انجام بدهی که هم دقتت بیشتر بشه و هم سرعتت و هم اعتماد به نفست.

با یادگیری اصول کسب ثروت یکبار برای همیشه خودت را در مدار ثروت قرار بده و تا آخر عمر از مزایای آن استفاده بکن.

موفق باشی دوست من

نویسنده حسن احمدنژاد

  

خرید محصول راز ثروت

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

می خواهم از اطلاعات و فایلهای کاملاً رایگان استفاده کنم.

logo-samandehi