شبکه های اجتماعی

aparat

راز ثروت

  • 16 آذر 1396
  • 414
  • 0

راز ثروت

The secret of wealth

آشنایی با راز ثروت (تولید نامحدود پول و ثروت)

انسان به صورت ذاتی دنبال موفقیت، آرامش و ثروته، و همیشه اهدافی داره که می خواد بوسیله اونها به موفقیت و ثروتی که آرزوشو داره برسه. ولی این کار سخته، و هر کسی نمی تونه به اون اهداف برسه، زیرا اکثر افراد برنامه ای برای موفقیت و ثروت خودشون ندارند و فقط در ذهنشون می خوان به موفقیت و ثروت برسند!

اما خبر خوبی که هست اینه که این افراد با استفاده از تکنیک هایی که هست به این حالت ذهنی برسه که بتونه ثروت آفرینی بکنه و ضمیر ناخودآگاه خودش رو مجدداً برنامه ریزی بکنه و راز ثروت نامحدود را به کار بگیره و به راحتی این حالت ذهنی را در دست بگیره. و با رسیدن به این ذهنیت می تونه در هر کاری که اراده بکنه موفق بشه. راز دستیابی به ثروت نامحدود اینه که بعضی از افراد این برنامه ریزی را یاد گرفته اند و انجام داده اند و به راحتی به ثروت نامحدود می رسند و برخی دیگر فقر و بدبختی را برگزیده اند و به آن می رسند، و آنها را جذب خود می کنند. 

خوشبختانه موفقیت و ثروت یک مهارت ذهنیه و تو خیلی راحت می تونی با تغییر و تنظیم افکار و باورهات می تونی به راحتی به موفقیت و ثروتی که آرزوشو داری برسی. پس همین الان برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خود را شروع کن و به باور ذهنی برس که بتونی دست به خاکستر بزنی طلا بشه ......

فکر ثروتمند و موفقی داشته باش، چون ثروتمندان ذهن ثروتمندی دارند و فقرا ذهن فقیری دارند، فقط همین

از تکنیک ها و فرمولهای برنامه ریزی ذهن آشنا شو و با استفاده از اونها ذهنیت ثروتمندی برای خودت بساز تا هر لحظه برای خودت ثروت بسازی، تکنیک های ذهن را یاد بگیر و از ذهنت به بهترین وجه ممکن استفاده کن. این یک فرصت عالیه که بتونی ذهنی بسازی که میلیاردها دلار برات سودآوری داشته باشه. بیا و از این فرصت استفاده کن و به موفقیت و ثروت و شهرت را برای خودت به ارمغان بیار. با تکنیک هایی که یاد می گیری می تونی به تمام خواسته هات برسی. چرا از خودت و قدرت ذهنت غافلی؟

هر وقت می تونی کاری برای ذهنت بکنی و برای آموزش خودت حتما این کار را انجام بده چون آموزش تکنیک ها مثل اهرمی است که می تونه کمک های بسیار زیادی بهت بکنه پس حتما از این اهرم ذهنی و آموزش اون غافل نشو و هر چه می تونی به ذهن خودت بها بده. این قدرتمند ترین چیزیست که در اختیار توست و چون تو اشرف مخلوقاتی و قدرتمندترین ابزارت ذهن توست پس هر چه می تونی در مورد آموزش ذهنی خودت کوشش کن.

افکاری را برنامه ریزی کن که برای همیشه بتونه برات کار بکنه و بدون اینکه تو تلاش خاصی بکنی همیشه بهت کمک کنه و بهترین راه حل ها را بهت نشون بده و بهترین و قدرتمندترین ابزار را همیشه داشته باشی و بتونی به راحتی تمام مسائل و مشکلاتی که در زندگی برات پیش میاد را حل کنی و وقتی این راه را یاد گرفتی دیگه بصورت ناخودآگاه و به صورت کاملاً خودکار کارهات انجام م یشه و ذهنت همیشه بهت کمک می کنه بهترین راه را یاد بگیری.

هر چه می تونی از ابزارهایی که در این دنیا هست استفاده بکن و ذهنیت ثروتمندان و قدرتمندان را برای استفاده در طول زندگی یاد بگیر و نهایت سعی خودت رو بکن که ضمیر ناخودآگاه خودت رو به بهترین وجه ممکن به کار بگیری و برنامه ریزی کنی و با یک برنامه ریزی درست برای همیشه از قدرت آن استفاده کن و لذت موفقیت و ثروت را احساس کن. هر چقدر این برنامه ریزی را بهتر و بیشتر انجام بدی نتیجه ای که می گیری بسیار بسیار قدرتمندتر و بهتر خواهد بود. 

پس تمام تلاش خودت رو بکن تا بتونی بهترین کاری را که می تونی برای ذهنیتت انجام بدی رو انجام بده و در این زمینه اصلاً زمان را به تعویق نیانداز. فرق انسانهایی که منتظر هستند تا هر چه پیش آید خوش آید و انسانهایی که برنامه ریزی دارند و می دانند دارند چیکار می کنند همیشه بهترین انتخابها را انجام می دهند چون اینها تصمیمهای درست را می گیرند و کنترل زندگی خود را خودشون در دست دارند و هر چه می خواهند را خلق می کنند و به دست می آورند و از ان استفاده می کنند.

فردی که می داند چه می خواهد و چگونه آنرا به دست آورد در زندگی همیشه و همیشه موفق است و همش پشت سر هم آرزو می کند و به وجود می آورد بدون اینکه دیگران را مقصر عدم توانایی خود باشد و منتظر دیگران نیست تا برایش کاری بکنند و وقتی که می داند چه کاری بکند و آنرا انجام می دهند اون موقع است که زندگی روی خوشش را بهش نشان می دهد پس ذهن خودت رو برنامه ریزی بکن که ثروت و خوشبختی را برایت به ارمغان بیاورد.

فقط کافیه که یکبار این ضمیر ناخودآگاهت رو برنامه ریزی بکنی و تا آخر عمر از ان استفاده بکنی

 

 

 

موفق باشی دوست من

دوستدار شما حسن احمدنژاد

  

خرید محصول راز ثروت

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

راز ثروت

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi