شبکه های اجتماعی

aparat

دربارۀ ما

  • 16 آبان 1396
  • 1720
  • 0

دربارۀ ما: وب سایت ahmadnezhad.com

وب سایت احمدنژاد دات کام یا همان گروه تحقیقاتی احمدنژاد، جهت رشد و بهبود زندگی فردی و اجتماعی افراد فایلهای آموزشی تهیه و منتشر می کند تا افراد بتوانند با استفاده از روشهای آن به خودشناسی برسند و با خودشناسی و عمل به دستورات ارائه شده در فایلهای دیجیتالی که در این وب سایت ارائه می شود و ایمان دارم با عمل به آنها و با توجه و تمرکز بر گفته های آن فایلها به اهداف و خواسته های خود دست یابند و زندگی خود را آنگونه که خود می خواهند بسازند

منبع بسیار قدرتمندی که به هر کسی که می خواد رشد سریع و عالی را به راحتی تجربه کنه کمک می کنه و فایلهای ارزشمندی که عمل به آنها به آسانی زندگی ایده آل برایتان می سازد. فقط کافیه به این مطالبی که گفته می شه با ایمان قوی و مثل وحی منزل عمل کنی تا نتایج خارق العاده آنها را در زندگی خودت ببینی، این مطالب و فایلها، فرصتهای ایده آل و بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. که به هر آنچه می خواهید در کمترین زمان ممکن برسید و از زندگی نهایت لذت را ببرید.

نظرات ارزشمند و سازندۀ خود را با ما در میان بگذارید، بسیار خوشحال خواهیم شد که تجربیات ارزشمندتان را در استفاده از فایلهای سایت احمدنژاد دات کام با گوش جان بشنویم.

امید که به هر آنچه آرزو داری و می خواهی برسی. و به امید اینکه همیشه احساست خوب باشه. و امید که درست زندگی کنید.

ایمان دارم که اگر بخواهی هر کاری را می تونی انجام بدی و خدا از تو حمایت می کنه، فقط؛ کافیه شروع کنی و خدا را به خودت نزدیک ببینی و همراهی او را ببینی و قدرت الهی را در وجود خودت احساس کنی،و به موفقیت خودت در رسیدن به هدفت ایمان داشته باشی. آن زمان است که رشد می کنی و راه خودت رو پیدا می کنی.

خیلی خوشحالم که در این سفر مهیج همراهی چون شما دارم

ایمان دارم که به تمام آرزوها و اهدافمون خواهیم رسید

دربارۀ ما

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط