شبکه های اجتماعی

aparat

نکتۀ طلایی سپاسگزاری

  • 6 دی 1398
  • 1143
  • 0

خدایا سپاسگزارم که این فرصت بی نظیر را بمن عطا کردی، سپاسگزاری ام از ته دل است و لذتی که این سپاسگزاری و توجه به شادی بمن می دهد با هیچ چیزی در دنیا قابل مقایسه نیست. از اینکه هستم و زندگی می کنم و اختیار دارم خیلی سپاسگزارم و خیلی شادم.

سپاسگزارم که این شعور را دارم که از تمام داشته های کوچک و بزرگ ولی منحصر به فردی دارم که مرا به اهدافم می رساند که اصل آن اهداف شادی است که اکنون دارمش و شادم. 

نهایت سلامتی شادی است. 

من الان در نهایت سلامتی و شادی ام و بخاطر تمام نعمتهای خداوند سپاسگزارم

بهترین کاری که می توانم برای شادی ام انجام دهم تا همیشه در این حال خوش باشم و اگر ناراحتی سراغم آمد بتوانم باز هم شاد باشم و زیاد در حالت ناراحتی باقی نمانم، توانایی کنترل احساساتم است و هر چقدر بتوانم این احساساتم را کنترل کنم و در یک مسیر کالیبره کنم، به همان اندازه شادی و رضایت از زندگی را تجربه خواهم کرد.

شرایط خاصی باعث می شه که خاطر ما آسوده باشه و ایمان مون قوی تر بشه و شاد باشیم، نشانۀ ایمان آرامش و شادی است که با تقویت ایمان و تقوی آرامش در سرتاسر زندگی ما به وجود خواهد آمد.

خدایا توجه به خوبی ها و دوست داشتنی ها باعث حرکت به سمت خواسته ها و موفقیت بیشتر می شود. باعث شادی و نشاطی دائمی، چون خواستن و دنبال کردن آن همۀ کاری است که می توانیم انجام بدیم. در راه دنبال کردن اهداف و خواسته هاست که رشد می کنیم و با رشد خود به جهان و دیگران کمک می کنیم تا آنها هم رشد کنند و این رسالت جهانی است. در راه رشد است که انگیزه می گیریم و خوشحالیم و از خود و عملکردمان راضی هستیم.

همیشه شادی و خوشی را دنبال کنیم، همیشه شادی و دلخواهمان را دنبال کنیم تا بتوانیم به آرزوهای بعدی برسیم و از همۀ زندگی بهره ببریم و با تمام توان و با تمام وجود زندگی را لمس کنیم و از آن لذت ببریم.

دلیل اینکه سپاسگزاری کلید طلایی موفقیت هست اینه که: 

سپاسگزاری باعث تمرکز ما روی هدف هست.

سپاسگزاری نزدیکترین راه به موفقیت است.

سپاسگزاری باعث شادی در زندگی است.

سپاسگزاری توجه ما را به هدف و خواسته خودمان جلب می کنه.

و بهترین سپاسگزاری اینه که حال ما در همان لحظه خوب بشه، وحال خوب اتفاقات خوب را باعث می شه.÷

نکتۀ طلایی سپاسگزاری

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi

آمارگیر وبلاگ