بیرون زتو نیست هر چه در عالم هست؛ در خود بطلب هر آنچه خواهی، که تویی.

دوره ی فوق العاده خودشناسی در دست تهیه و تدوین می باشد و به زودی بر روی سایت قرار می گیرد.

 

شبکه های اجتماعی

aparat

پنج گام طلایی موفقیت

  • 1 آذر 1396
  • 2108
  • 0

پنج گام طلایی موفقیت

موفقیت ساختنی و ایجاد کردنی است نه یافتنی، موفقیت شرایطی است که تو می خواهی داشته باشی و نباید منتظر بمونی تا خود بخود موفق بشی، بلکه با برداشتن گام های درست به موفقیت برسی، اون شرایطی رو که در ذهن توست و تو بهش می گی موفقیت فقط در ذهن توست و برای به دست آوردن و ایجاد اون موفقیت باید با تمام توان گام های درستی را برداری.

 

یادگیری پنج گام طلایی موفقیت، فرصت خوبیه برای ساختن زندگی عالی، اگر شروع نکنی به جایی نمی رسی، طولانی ترین سفرها هم با اولین قدم آغاز می شه، اگر می خواهی به اهداف و آرزوهایی که داری برسی باید اولین قدم را برداری و سفرت رو شروع کنی. حتی اگر اولین قدمت رو اشتباه برداری بهتر از شروع نکردنه. حالا که داری این مطالب رو دنبال می کنی معلومه که به هدفت اهمیت می دی و با این کار اولین قدم را برداشتی، من ایمان دارم، با برداشتن قدمهای بعدی به موفقیت خواهی رسید، حتی اگر در اول کار خیلی باورش نکرده باشی، فقط کافیه گام ها را یکی پس از دیگری برداری.

 

در ادامه تو دوست خوبم رو با پنج گام طلایی موفقیت آشنا می کنم این گام ها با این که بسیار ساده هستند در عین حال کاملاً کاربردی اند، آنقدر ساده اند که خیلی وقتها نادیده گرفته می شه. و آنقدر کاربردی که حتی اگر در اوایل بهشون ایمان نداشته باشی، فقط با اجرای درست اونها تو رو به هدفت می رسونه. پس کافیه فقط به اونها عمل کنی و اونها رو دقیقاً در زندگی به کار بگیری تا تأثیر اونها رو در زندگی خودت ببینی. و تأثیرات مهمش رو بهت نشون بده.

 

اگر این پنج گام طلایی موفقیت رو به کار بگیری بسیاری از مشکلاتی که پیش میاد به راحتی حل می شه، پس سعی کن با عمل به این دستورات و تکرار و تمرین این گامها خیلی از مشکلاتی را که در رسیدن به اهداف پیش روی تو قرار می گیره را حل کنی.

 

موفقیت مستلزم داشتن شرایطی است و داشتن شرایط خاص نیازمند انجام کارهای مشخص و ثابتی است، که افراد موفق در زندگی شخصی خود به کار می گیرند، سعی کن از این قوانین ثابت که برای موفقیت توسط همۀ افراد موفق به کار گرفته شده بهره ببری. و از مزایای اونها بهره مند بشی.

 

ایمان دارم اگر بخواهی به موفقیتی که آرزوشو داری برسی و به هدفی که در ذهن توست دست یابی! حتماً موفق خواهی شد، فقط چیزی که لازمه اجرایی کردن گام هایی است که می تونه راه رسیدن به اهدافت رو خیلی سریعتر و دقیقتر و مشخص تر بکنه.

 

قبل از همه چیز باید باور و ایمان خودت رو تقویت بکنی، طوری که اگر هدفی رو در نظر گرفتی قبل از رسیدن به اون هدف به اینکه به اون هدف خواهی رسید ایمان داشته باشی و واقعاً باور داشته باشی که بهش می رسی. تا بتونی به راحتی گامهای لازم را برداری. حتی اگر شده برای یکبار تمام گام های لازم را در رسیدن به هدفی بردار، این کار باعث می شه با رسیدن به اون هدف، راه رسیدن به هدف های بعدی برات هموارتر بشه و با دید تازه ای که پیدا کردی محقق کردن هدف های بعدی برات آسونتر و سریعتر می شه.

 

بعد از اینکه ایمانت رو تقویت کردی و خودت رو به این باور رسوندی که به هدف مورد نظر خودت می رسی، و تونستی اون هدف رو جلوی چشم خودت ببینی و لمسش کنی و حس خوبی پیدا کردی و این حس به اندازه ای بود که تو رو به حرکت وا داشت، حالا باید از دستورالعملهایی که در راه رسیدن به اهداف کمکت می کنه استفاده بکنی و با دقت عمل کردن به این گام ها بهت الهاماتی می شه که باید به اون الهامات عمل کنی و این الهامات اگر عمل بشوند و اگر تو ترس و شک را دور بریزی، یقین پیدا می کنی و به سمتی که این الهامات نشونت می ده می ری. در این شرایط است که به تمام اهداف و آرمانهای خودت خواهی رسید. و این همان زندگی خدا گونه است. یعنی هر چیزی را که دلت می خواد خلق می کنی و هر هدفی را که در نظر بگیری محقق می کنی.

 

زندگی خدا گونه

با کلیک روی متن سبز رنگ زیر می تونی با این پنج گام طلایی موفقیت در هر زمینه ای آشنا بشی

/images/icons/small/pdf.png

رایگان دانلود کنید ...


پنج گام طلایی موفقیت
پنج گام طلایی موفقیت

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi