شبکه های اجتماعی

aparat

پنج گام طلایی موفقیت

  • 1 آذر 1396
  • 1785
  • 0

پنج گام طلایی موفقیت نامحدود در هر زمینه ای

برای شروع موفقیت از هر جا که هستی باید اقدام کنی و به جلو بری، موفقیت ساختنی و ایجاد کردنی است نه یافتنی، موفقیت شرایطی است که تو می خواهی داشته باشی و نباید منتظر بمونی تا خود بخود موفق بشی بلکه باید اون رو برای خودت بسازی، اون شرایطی رو که در ذهن توست و تو بهش می گی موفقیت فقط در ذهن توست و برای به دست آوردن و ایجاد اون موفقیت و موقعیتی که دوست داری باید از تمام توانت استفاده بکنی.

این موقعیت فرصت خوبیه برای یک شروع عالی، اگر شروع نکنی به جایی نمی رسی، طولانی ترین سفرها هم با اولین قدم شروع می شه، اگر می خواهی به اهداف و آرزوهایی که داری برسی باید اولین قدم را برداری و سفرت رو شروع کنی. حتی اگر اولین قدمت رو اشتباه برداری بهتر از برنداشتن قدمه و بهتر از شروع نکردنه. و حالا که داری این مطالب رو دنبال می کنی معلوم می شه که به موفقیتت اهمیت می دی و قدم اول رو برداشتی، من واقعاً بهت ایمان دارم دوست من، فقط کافیه همین قدم ها را ادامه بدی

در ادامه تو دوست خوبم رو با پنج گام طلایی موفقیت نامحدود در هر زمینه ای آشنا می کنم که بسیار ساده و در عین حال کاربردیه، آنقدر ساده است که خیلی وقتها نادیده گرفته می شه.

اگر این پنج گام طلایی موفقیت نامحدود رو در زندگی به کار بگیری بسیاری از مشکلاتی که در زمینه رسیدن به اهداف پیش میاد مرتفع می شه، پس سعی کن با عمل به این دستورات و تکرار و تمرین اونها و داشتن باور و ایمان قوی به این گامها خیلی از مشکلاتی را که در رسیدن به اهداف پیش روی تو قرار می گیره را حل کنی.

موفقیت نامحدود مستلزم داشتن شرایطی است و داشتن شرایط خاص نیازمند انجام کارهای ثابت و خاصی است که افراد موفق در زندگی شخصی و شغلی خود به کار می گیرند، سعی کن از این قوانین ثابت که برای موفقیت توسط بزرگان این علم به کار گرفته شده و افراد موفق همگی از آن استفاده می کنند بهره ببری.

 

ایمان دارم اگر بخواهی به موفقیتی که آرزوشو داری برسی و به هدفی که در ذهن توست دست یابی! حتماً موفق خواهی شد، فقط چیزی که در این بین هست سعی و تلاش تو در به کار گرفتن دستورالعملهای اجرایی است که می تونه راه رسیدن به اهدافت رو خیلی سریعتر بکنه.

قبل از همه چیز باید باور و ایمان خودت رو تقویت بکنی، طوری که اگر هدفی رو در نظر گرفتی قبل از رسیدن به اون هدف به اینکه به اون هدف خواهی رسید ایمان داشته باشی و واقعاً باور داشته باشی که بهش می رسی.

بعد از اینکه ایمانت رو تقویت کردی و به این باور رسیدی که به هدف مورد نظر خودت می رسی، و تونستی اون هدف رو جلوی چشم خودت ببینی و لمسش کنی و حس خوبی پیدا کردی و این حس به اندازه ای بود که تو رو به حرکت وا داشت، حالا باید از دستورالعملهایی که در راه رسیدن به اهداف کمکت می کنه استفاده بکنی و به درون خودت مراجعه بکنی و از درون خودت بهت الهاماتی می شه که باید به اون الهامات یقین پیدا بکنی و به سمتی که این الهامات نشونت می ده بری. در این شرایط است که به تمام اهداف و آرمانهای خودت خواهی رسید. و این همان زندگی خداگونه است.

این نحوه کار و نحوه زندگی اشرف مخلوقاته

 

با کلیک روی متن سبز رنگ زیر می تونی با این پنج گام طلایی موفقیت در هر زمینه ای آشنا بشی

/images/icons/small/pdf.png

رایگان دانلود کنید ...


پنج گام طلایی موفقیت
پنج گام طلایی موفقیت

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi