با تهیۀ دورۀ خودشناسی و موفقیت نامحدود با  40% تخفیف ویژه برای مدت محدود زندگی ایده آل خود را بسازید.

خودشناسی و موفقیت نامحدود

خودشناسی و موفقیت نامحدود

چکیده :

دورۀ خودشناسی و موفقیت نامحدود 

اگر به دنبال موفقیت نامحدود و حتمی هستی کافیه خود واقعی ات را بشناسی و به خود واقعی ات بپردازی، و طبق خواسته و رسالت خود واقعی ات عمل کنی.

دورۀ خودشناسی و موفقیت نامحدود ahmadnezhad

در این دنیای نامحدود و بی پایان فقط فردی خوشحال و شاد خواهد بود که بداند چه می خواهد و آنرا به جهان عرضه کند و جهان به خواسته اش درست و دقیق پاسخی بدهد که مورد انتظار اوست و اینگونه است که هر چه بخواهد می شود و دست به خاکستر بزند برایش طلا خواهد شد.

 

پس اولین شرط اینکه فرد به هدفش برسد این است که خودش را بشناسد و با خودشناسی خواسته هایش را بشناسد و بتواند هدف درستی برای خودش در نظر بگیرد و آن هدف دقیقاً خواسته واقعی او باشد و با قدم برداشتن در راه رسیدن به هدفش لذت ببرد و برای اینکه به اهداف برسد باید سبک زندگی شخصی داشته باشد و سبک زندگی شخصی او معلوم باشد و در یک قالب خاصی زندگی کند و  این قالب تمام خواسته هایش را در بر بگیرد و هر خواسته ای داشته باشد داخل این قالب و سبک زندگی اش باشد.

 

و برای اینکه اهداف و خواسته هایش را دستچین کند و داخل این قالب و یا سبک زندگی شخصی اش قرار دهد باید ذهنیت و نحوۀ نگرش خاص خودش را داشته باشد و با نحوۀ نگرشی که دارد به اتفاقات اطرافش واکنش نشان دهد یعنی از دیدگاه خود به مسائل نگاه کند و دقیقاً طبق نگرش و ذهنیت منحصر به فرد خودش عمل و رفتار نماید و انتخاب نماید.

 

هر فردی نگرش و طرز فکر و نحوۀ عمل کردن خاص خود را دارد و با این نگرش و ذهنیت منحصر به فرد خود در قالب یا کتگوری خاصی قرار می گیرد که سبک زندگی شخصی اش را می سازد و این سبک زندگی شخصی باعث می شود که این فرد دقیقاً خواسته های خود واقعی اش را به جهان هستی ابراز کند و همان اهداف و خواسته های واقعی اش را از جهان دریافت کند که مورد انتظار و در فکرش است.

 

در این دوره به تمام سوالاتی که باعث می شود شما بتوانید خودتان را بشناسید پاسخ داده خواهد شد و ایمان دارم با عمل به تک تک آنها باعث بهبود شناخت های خودت و در نهایت لذت از زندگی و رشد و بهبود فردی خواهد شد.

مهم نیست در چه طبقه ای هستی، مهم نیست چقدر در مشکلات غرق شدی، مهم نیست چقدر فقیر یا پولداری، مهم نیست چند سال سن داری یا چه جنسیتی داری، و مهم نیست چه مدرک تحصیلی داری یا تخصص خاصی بلدی یا نه، مهم نیست روابط عاطفی خوبی داری یا نه، اگر احساس می کنی مشکل و مسئله ای داری که آزارت می ده و اگه فکر می کنی زندگی می تونست خیلی بهتر از این باشه می تونی خودت رو بهتر بشناسی و سبک زندگی شخصی خودت رو داشته باشی و نحوۀ نگرشت را عوض کنی و ذهنیت و طرز فکر خودت رو داشته باشی، تا بتونی بهترین شرایط را برای خودت انتخاب کنی و از زندگی هر چه می خواهی را به دست بیاوری.

 

با خودشناسی به موفقیت نامحدود خواهی رسید و به آرزوها و اهدافت جامۀ عمل خواهی پوشاند، چون روح خدایی در تو دمیده شده و کافیه آن روح خدایی را بشناسی و بهش اعتماد کنی و طبق خواسته اون رفتار کنی و رسالت خودت رو در زندگی دنبال کنی و با نحوۀ فکر و رفتارت می تونی هر چه بخواهی را به دست بیاوری و در تمام ابعاد از جمله معنویت، روابط، ثروت و سلامتی به نحوی بدرخشی که واقعاً لذت بخش باشه.

1- خودشناسی

2- سبک زندگی شخصی

3- نگرش و ذهنیت منحصر به فرد

 

این همان زندگی خداگونه است.

حسن احمدنژاد

/images/icons/small/mp4.png

رایگان دانلود کنید ...


خودشناسی و موفقیت نامحدود
  • 2 آذر 1397
  • 117
  • 0

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

می خواهم از اطلاعات و فایلهای کاملاً رایگان استفاده کنم.

logo-samandehi