شبکه های اجتماعی

aparat

چگونه مثل یک فرمانده شجاع دنبال رسیدن به اهداف باشیم؟

  • 25 بهمن 1397
  • 3402
  • 0

چگونه مثل یک فرمانده شجاع دنبال رسیدن به اهداف باشیم؟

وقتی هدفی را در نظر گرفتی باید مثل یک فرمانده شجاع فرصت را غنیمت بشماری و در بهترین زمان ممکن و در اسرع وقت با تمام قوا و تمام توانی که داری به سمت هدفت بری و برای تحقق اهدافت با تمام انرژی بکوشی. 

خیلی از افراد جامعه و حتی پدر و مادر ما و خانواده و جامعۀ ما اینگونه فکر می کنند که باید منتظر فرصتی باشیم که با محقق شدن آن فرصت بتونیم به سمت هدف بریم مثلاً منتظریم بتونیم وامی بگیریم تا کاری را شروع کنیم یا منتظریم سرمایه اولیه ای برای ما جور بشه تا بتونیم دنبال هدفمون بریم و هدف را در گروه رسیدن به هدف دیگری می دونیم و حرکت برای تحقق هدف را به زمانی موکول می کنیم که وام بگیریم و یا سرمایه اولیه جور بشه بعد و چون وام را دیگری می ده و اداره و بانک باید بده و چون ضامن معتبر نداریم و چون ...... پس هیچ وقت وام جور نمی شه و هیچ وقت سرمایه اولیه تأمین نمی شه و ما هم همچنان منتظریم شرایط جور بشه و همه چیز به نفع ما باشه تا حرکت کنیم و به سمت هدف بریم در حالی که باید بدونیم اگر منتظریم شرایط جور بشه اون شرایط شاید هیچ وقت جور نشد و اگر هم جور شد حتماً ما نمی تونیم از اون شرایط استفاده کنیم پس هیچ وقت هدف ما محقق نخواهد شد.

چون بنا به اصل قانون جذب ما داریم به فقدان وام و فقدان شرایط برای شروع کاری و دنبال کردن هدفی فکر می کنیم، پس شرایط و اتفاقاتی پیش می آد که هیچ وقت وام جور نشه و سرمایه اولیه تأمین نشه و بالاخره هدفمون محقق نشه.

پس چه کاری باید انجام داد.................؟

دوست خوبم بجای اینکه منتظر باشیم که شرایط جور بشه تا ما حرکتی بکنیم و به سمت هدفمون بریم باید مثل اون فرمانده شجاعی که در جلوی خط ایستاده و یک لحظه را هم هدر نمی ده چون می دونه اگر فرصت را هدر داد شاید دیگه وقت دفاع هم نداشته باشه پس مقتدرانه با استفاده از نیرو و توانی که الان داره به سمت هدفش می ره و منتظر نمی شه تا نیروی کمکی بیاد یا تواناییش اینقدر زیاد بشه که بتونه به راحتی دشمن رو شکست بده چون در این صورت دشمن به او حمله خواهد کرد و او را شکست خواهد داد و هیچ وقت این فرصت را به دست نخواهد آورد که به دشمن حمله کنه. 

تو دوست خوبم هم باید الان از هر چیزی که در اختیار داری باید استفاده کنی و به سمت هدفت بری و در مسیر کائنات و هر چه در جهان هستی است با تو همراه خواهد شد و ایده های جدیدی به ذهنت خواهد اومد و انرژی تو در رسیدن به هدف بیشتر و بیشتر خواهد شد، پس تو دوست خوبم به زودی به هدفت خواهی رسید. چون تو توجه خودت رو به نقص ها و کمبودها ندادی و به توانایی های خودت توجه کردی و تمرکزت به هدفت بود و نحوۀ انجام آن هدف با ابزارهایی که فعلاً در اختیار داری. و با توجه و تمرکز هدفمند به هر آنجه هدف فعلی توست آنرا به زودی محقق می کنی. 

آرزو و هدف و خواسته تو منتظرت هستند پس همین الان از امکاناتی که داری استفاده کن و هدف و خواسته ات را به دست بیار و دنبال هدف های بعدی برو.

بهانه گرفتن و دنبال دلیل گشتن برای عدم تحقق اهدافت هیچگاه تو رو به هدفت نخواهد رسوند و خودت ضرر می کنی.

/images/icons/small/mp4.png

رایگان دانلود کنید ...


دانلود فایل با حجم 90 مگابایت

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط