با گدایی نمیشه ثروتمند شد

با گدایی نمیشه ثروتمند شد

چکیده :

با گدایی نمیشه ثروتمند شد!

با گدایی نمیشه ثروتمند شد، برای ثروتمند شدن باید به روش خاصی که باعث ثروتمندی می شود عمل کرد، نه به روش گداها. اگر ثروتمندانه عمل کنیم ثروتمند، و اگر گدا گونه عمل کنیم، گدا می شویم. بیایید ثروتمندانه زندگی کنیم تا ثروتمند باشیم.

با گدایی نمیشه ثروتمند شد، برای ثروتمند شدن باید به روش خاصی که ثروتمندان عمل می کنند عمل کرد، نه به روش گداها. اگر ثروتمندانه عمل کنید ثروتمند می شوید و اگر گدا گونه عمل کنید گدا می شوید. احساس شما به شما خواهد گفت که دارید گداگونه عمل می کنید یا ثروتمندانه، پس از احساساتتان بپرسید که هم اکنون با خودتان همراه هستید یا نه، بپرسید که ثروتمندانه فکر و عمل می کنید یا گدا گونه؟

برای ثروتمند بودن باید ثروتمندانه فکر و عمل کنید. هیچ چیزی برخلاف خواسته و عمل شما اتفاق نمی افتد. هر چیزی که پیرامون خود می بینید منتظر شماست که چگونه فکر و عمل کنید. تا بازتاب آن را به شما برگرداند. گداگونه یا ثروتمندانه. این انتخاب شماست.

این جهان کوه است و فعل ما ندا            سوی ما آید نداها را نوا

پس همانگونه که در بیت بالا گفته شده این جهان و کائنات منتظرند تا ما عملی و فکری بکنیم تا بازتاب آن را به ما باز گرداند یعنی دقیقاً آنچه ما فکر و عمل می کنیم به سوی ما باز می گردد، پس آگاهانه ثروتمندانه فکر و عمل کنیم تا ثروتمندی به سمت ما بیاید و به راحتی ثروتمند شویم، و با فکر گداگونه و عمل گدا گونه گدا خواهیم شد.

 

 

  • 22 بهمن 1397
  • 1237
  • 0

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

می خواهم از فایلهای آموزشی 100% رایگان استفاده کنم.

logo-samandehi