شبکه های اجتماعی

aparat

داستان زندگی من

  • 20 آبان 1396
  • 1105
  • 0

داستان زندگی من

حسن احمدنژاد هستم، مدرس خودشناسی و موفقیت در تمام ابعاد (روابط، معنویت، ثروت، 

خداوند رو سپاسگزارم که این موقعیت را به من داد که داستان زندگی­ ام را با تو دوست خوبم در میون بذارم.

من تو خانواده مذهبی و زیر خط فقر بزرگ شده ام، موقعیت و محیطی که باور غالب این بود که پول، چرک کف دسته و ثروتمندها از راه نادرست پول به دست آورده اند و با کار شبانه روزی کسی ثروتمند نمی شه واگر می­شد با این کارها به ثروت رسید که ما هم می رسیدیم پس اونی که ثروت داره حتماً از یک راه نادرستی به ثروت رسیده، و فقرا  به خدا نزدیک تر هستد و چون ما نمی خواستیم از راه نادرست به پول و ثروت برسیم پس فقیر می ماندیم.

اغلب افراد دور و بر ما فقط می خواهند که خداوند به قدری بهشون پول بده که شرمنده خانواده شون نباشن و دستشون جلوی کسی دراز نشه، و صبح تا شب کار می کردند که محتاج نباشند!!!!!

و می گن اگر چه ثروتی نداریم، ولی سرمون رو راحت رو بالش می ذاریم............. حق کسی رو نمی خوریم و کسی ازمون انتظاری نداره................ و اگر پول زیاد داشته باشیم باید خمس و ذکاتش را هم پرداخت کنیم و اگر پرداخت نکردیم گناهکار می شیم. یعنی در واقع گربه دستش به گوشت نمی رسه می گه بو می ده.

برای همین نتیجۀ این تفکرات این بود که علی رغم کار و تلاش زیاد به قول معروف هشت مون گرو نه مون بود و اگر می توانستیم نیازهای اولیه زندگی را در می آوردیم.

جلوی چشم خودم پیشرفت بعضی ها را می دیدم و بدهکاری همیشگی خودمان را، و می دیدم که چطور بعضی ها راحت به پول و ثروت می رسند، و ما هیچ وقت با خیال راحت زندگی نمی کردیم، و همیشه دنبال یه لقمه نان حلال بودیم و دائماً کار می کردیم، ولی هیچ پیشرفتی نداشتیم، بلکه پسرفت می کردیم.

همیشه به این فکر می کردم که چطور بعضی ها رشد می کنند ولی ما نمی توانیم، و برای همین همیشه دنبال راهی بودم که بتونم خود و خانواده ام را از این شرایط بیرون بیاورم و به رشد و بهبود فردی فکر می کردم.

در این موقعیت هر فکری به ذهنم می رسید و قصد انجامش را داشتم با فاز منفی خانواده و اطرافیان مواجه می شدم. و نا امیدانه آن کار را رها می کردم و باز بی پولی و فشارِ مشکلات زندگی،

تا اینکه علی­رغم شرایط نامساعد و به هر طریقی که بود ازدواج کردم و از خانواده جدا شدم و به شهر دیگری نقل مکان کردم و با شرایط سختی که داشتم اقدام به کاری کردم که چند سال آرزوی اجرایش را داشتم و چون از خانواده دور بودم، کسی نبود که مخالفت کند و کار خودم را راه انداختم. و چون آموزش ندیده بودم و فکر می کردم باید برای موفقیت سرمایه اولیه داشته باشم و چون سرمایه اولیه نداشتم، بدون تجربه کافی، مبلغی وام گرفتم، و چند نفر نیرو استخدام کردم و در شروع کارم بدهکار شدم و هزینه های کارم بالا رفت و دخل و خرجم نخوند و بازپرداخت وامها و بدهی هایم برایم سخت شد و با سود و دیرکرد سود وامها، مبلغ بدهی ام بالا و بالاتر رفت و نتوانستم اقساط وامهایم را پرداخت کنم. البته می دانستم که احتمال دارد اینطور بشود ولی می خواستم بالاخره آن کار را شروع کنم حتی اگر شده اشتباه کنم و بدهکار بشوم ولی بالاخره بر ترسهایم غلبه کردم و این کار را شروع کردم.

حالا هر روز فکر می کردم چطور می تونم بدهی­ هایم را پرداخت کنم و از این شرایط بیرون بیام و چه کاری می تونم بکنم؟

تا اینکه، در این شرایط، با قوانینی آشنا شدم که کل زندگی­ ام را دگرگون کرد و از این شرایط سخت و بدهکاری به سمت زندگی ایده آل هدایتم کرد.

درست همینجا بود که فهمیدم دلیل اصلی شرایط بد و مشکلات و سختی­های زندگی ام چی بوده و چرا علی­رغم کار و تلاش زیاد نمی­تونستم پیشرفت کنم.

آشنایی با این قوانین و تکنیک­ها سریعاً منو در مداری قرار داد که باعث پیشرفت­ ام شد و طی مدت کوتاهی کیفیت زندگی و میزان درآمدم و نوع فکر و باورهام رو کلاً به چالش کشید و تونستم خیلی سریع بدهی ­هایم را پرداخت کنم و خیلی راحت تقریباً به اندازه همان مبلغ بدهی که داشتم هم سرمایه جمع کنم و الان که تقریباً درآمدم نسبت به اون موقع 20 برابر شده اونم با کمترین کار ممکن.

الان، برای آیندۀ زندگیِ روشنم برنامه های متنوع و فوق العاده ای دارم، و با همان قوانین، دارم با سرعت به سمت اهدافم پیش میرم و از حرکت در این مسیر خیلی خوشحالم و لذت می برم.

دیگه برنامه کاری ام را می دانم و دقیقا در مسیری که منو به سمت هدفم ببره گام بر می دارم، هم از لحاظ مادی و هم معنوی.

افقهای بسیار زیبایی از زندگی جلوی چشمانم دارم و دیگه به مشکلات فکر نمی­کنم و فکرم روی ثروت متمرکزه و خیلی راحت تر از قبل پول در میارم، و هر روز ثروت و سرمایه ­ام بیشتر و بیشتر می­شه و از این بابت خدا را هزاران بار شاکرم.

حالا می­خوام، این موضوع را که باعث پیشرفت من شده، با تو دوست خوبم در میون بذارم. و بهت بگم که این قوانین چیه، و چطور می تونه به تو کمک کنه، و تو دوست خوبم چگونه میتونی از این قوانین استفاده کنی و به آرزوهایی که داری برسی و زندگی فوق العاده ­ای داشته باشی.

از تو دوست خوبم؛ دعوت می کنم، که با من همراه باشی، و در سایت من، احمدنژاد دات کام ثبت نام کنی، تا اطلاعات و تکنیک های مربوطه را دریافت کنی.

ممنونم که با من همراه هستی، آرزوی قلبی من موفقیت تو در تمام ابعاد زندگی و لذت بردن از اونه.     

این کار برای من فوق العاده لذت بخش است که بتونم به تو دوست خوبم کمک کنم، که با دانلود رایگان و تهیه بسته­ های مورد نیازت از سایت احمدنژاد دات کام، زندگی ایده آل خودت رو بسازی.

دوست من هدف من کمک به تو برای رشد و پیشرفت زندگی تو هست و بهت قول می دم هر کاری در این زمینه از دستم بر بیاد انجام بدم تا تو بتونی سریع و راحت به اهداف ایده آلت برسی و زندگی فوق­العاده خودت رو شروع کنی.

برای پیوستن به من می تونی در سایت احمدنژاد دات کام ثبت نام کنی و از مطالب رایگان برای رشد و بهبود فردی خودت استفاده کنی.

پس همین الان از منوی عضویت در بالای صفحه استفاده کن و با عضویت در گروه تحقیقاتی احمدنژاد با من همراه شو.!!!!

ممنون و متشکرم همراه دوست داشتنی من

داستان زندگی من

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi